Dla sponsora

Szanowni Państwo!

Jako przedstawiciele Młodzieżowego Klubu Mini Żużlowego „Rybki” Rybnik chcemy zaproponować Państwu współpracę z naszym klubem.

RYBKI Rybnik powstały w 2001 roku. Naszym celem jest rozwijanie żużlowych pasji, talentów i umiejętności u bardzo młodych adeptów tzw. czarnego sportu, mających od kilku do kilkunastu lat. Wszystko to odbywa się pod okiem doświadczonego szkoleniowca, byłego żużlowca ROW-u Rybnik Antoniego Skupienia. Naszym wychowankiem jest m.in. Kacper Woryna, kapitan ekstraligowej drużyny ROW-u Rybnik. To właśnie w Rybkach Rybnik Kacper zbierał swoje pierwsze doświadczenia i zdobył swoje pierwsze tytuły mistrzów Polski.

Na naszym kameralnym stadionie w Chwałowicach – górniczej dzielnicy Rybnika, co roku organizujemy różnego rodzaju imprezy rangi mistrzostw Polski, a co kilka lat również mistrzostwa Europy i świata. Zmagania miniżużlowców ogląda tu zazwyczaj liczne grono sympatyków miniżużla i żużla, a relacje z organizowanych przez „Rybki” zawodów ukazują się w mediach lokalnych i ogólnopolskich, a nawet zagranicznych. W sezonie 2018 po raz trzeci w historii naszego klubu zorganizowaliśmy najważniejszy miniżużlowy turniej na świecie –  Złote Trofeum Miniżużla pod auspicjami Światowej Federacji Motocyklowej. Po raz pierwszy w 18-letniej historii tych rozgrywek, dzięki współpracy z Sabmar TV, finał był transmitowany w internecie i oglądany w 31 krajach m.in. w USA i Australii.

Z powodu trwającej wciąż pandemii sezon roku 2020 był dla naszych zawodników, ich rodziców, ale też kibiców wyjątkowo trudny. Pandemia do tego stopnia storpedowała zaplanowane na ten rok rozgrywki, że na naszym stadionie w Chwałowicach odbyły się tylko jedne jedyne zawody – wrześniowy finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Mimo tych trudności drużyna Rybek Rybnik, prowadzona przez doświadczonego szkoleniowca Antoniego Skupienia po raz szósty w historii zdobyła tytuł Drużynowych Mistrzów Polski, a jej lider Szymon Ludwiczak w Indywidualnych Mistrzostwach Polski zdobył srebrny medal. Te sukcesy mają oczywiście swoją cenę. Nie było by ich bez zaangażowania młodych zawodników i ich rodziców, ale też sztabu szkoleniowego i zarządu kluby no i naszych sprawdzonych partnerów i sponsorów.

Jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć finansowo działalność naszego klubu, odwdzięczymy się różnymi formami reklamy. Sytuacja epidemiczna wciąż jest poważna, więc trudno nam składać wiążące deklaracje, ale jeśli tylko sytuacja na to pozwoli, zaprezentujemy Państwa Firmę szerokiemu gronu odbiorców, dzięki czemu logo Państwa firmy nie tylko stanie się dla nich znajome, ale też będzie się kojarzyć z pozytywnymi emocjami, jakie zwykle towarzyszą sportowej rywalizacji.

Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach, a co za tym idzie – stosowne miejsce w strategii marketingowej Państwa Firmy. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści i satysfakcję obu stronom.

PROPONOWANE FORMY USŁUG REKLAMOWYCH:

– umieszczenie banerów reklamowych na stadionie „Rybek” w Rybniku Chwałowicach

– reklama na stronie internetowej klubu (www.rybki.rybnik.pl)

– umieszczenie logo Państwa Firmy w programach zawodów

 

Firmy zainteresowane prosimy o kontakt:

Paweł Gaszka (V-ce Prezes klubu), tel. 669-038-058

Dariusz Przeliorz (Skarbnik klubu), tel. 698-501-248

e-mail: klub@rybki.rybnik.pl

                                                                                          

Pozostajemy ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd, zawodnicy i członkowie

Młodzieżowego Klubu Miniżużlowego

„Rybki” Rybnik