Tabele wyników

Dzisiaj odbyły się zawody IMP w Rybniku

Klasyfikacja generalna IMP 85-125 2019r.
lp. Imię i nazwisko Klub Runda
2
Rybnik
Runda
3
Wawrów
Runda
4
Toruń
Runda
5
Gdańsk
Runda
7
Toruń
Runda
8
Gdańsk
Runda
6
Częstochowa
Runda
9
Wawrów
Runda
10
Częstochowa
suma
1 Dawid Piestrzyński MKMŻ Rybki Rybnik 15 13 7 15 15 15 15 15 15 125
2 Mateusz Łopuski GKŻ Wybrzeże Gdańsk 13 15 14 14 13 11 8 12 12 112
3 Bartosz Lewandowski GUKS Speedway Wawrów 11 10 13 10 10 9 14 13 14 104
4 Szymon Ludwiczak MKMŻ Rybki Rybnik 14 11 15 12 4 14 13 11 7 101
5 Emil Maroszek BTŻ Polonia Bydgoszcz 9 14 11 13 7 10 10 10 10 94
6 Kacper Halkiewicz Włokniarz Częstochowa SA 4 7 1 7 11 5 11 14 13 73
7 Mikołaj Duchiński SSSM Stal Toruń 8 3 8 8 14 6 9 7 63
8 Kacper Teska GUKS Speedway Wawrów 6 4 6 3 9 8 7 5 11 59
9 Krystian Gręda ZKŻ SSA Zielona Góra 12 13 12 9 9 55
10 Antoni Kawczyński GKŻ Wybrzeże Gdańsk 10 12 6 8 7 3 3 3 52
11 Denis Andrzejczak GUKS Speedway Wawrów 7 8 9 9 2 2 6 1 44
12 Nikodem Czmut SSSM Stal Toruń 12 12 1 6 4 6 41
13 Wiktor Andryszczak UKS Speedway Rędziny 5 2 3 11 1 1 2 8 8 41
14 Mikołaj Krok GUKS Speedway Wawrów 3 9 10 4 5 4 2 1 38
15 Jakub Breński KS Toruń SA 2 6 2 2 3 12 1 5 33
16 Szymon Tomaszewski MKMŻ Rybki Rybnik 1 1 4 5 1 1 1 4 18
17 Maciej Kurzawski BTŻ Polonia Bydgoszcz 1 1 1 1 1 1 5 1 1 13
18 Ksawery Słomski SSSM Stal Toruń 1 5 1 1 1 1 1 11
19 Miłosz Kowalski UKS Speedway Rędziny 3 1 4 2 10
20 Kacper Tuczkowski BTŻ Polonia Bydgoszcz 5 1 1 1 1 1 10
21 Dominik Wożniak ZKŻ SSA Zielona Góra 1 1 6 8
22 Paweł Caban Włokniarz Częstochowa SA 1 1 1 1 1 1 6
23 Igor Sawicki GKŻ Wybrzeże Gdańsk 1 1 1 1 1 5
24 Marcel Kowolik MKMŻ Rybki Rybnik 1 1 1 3
25 Franciszek Majewski KS Toruń SA 1 1
26 Kacper Król GKŻ Wybrzeże Gdańsk 1 0 1
27 Hyjek Patrick BTŻ Polonia Bydgoszcz 1 1
28 Bartosz Głogowski BTŻ Polonia Bydgoszcz 1 1

Klasyfikacja generalna DMP 85-125 2019r.
lp Klub Runda 1
Toruń
Runda 2
Gdańsk
Runda 3
Wawrów
Runda 4
Częstochowa
suma
1 MKMŻ RYBKI RYBNIK 6 28 6 27 6 24 6 26 24 105
2 MKS Speedway Rędziny 0 8 5 21 5 20 5 24 15 73
3 JUST FUN GUKS SPEEDWAY WAWRÓW 4,5 21 3,5 17 3 18 3 18 14 74
4 BTŻ Polonia BYDGOSZCZ 1 13 3,5 17 4 19 1 15 9,5 64
5 BOCAR Włókniarz Częstochowa 4,5 21 0 13 0 14 4 19 8,5 67
6 GKŻ WYBRZEŻE Gdańsk 3 18 2 16 1,5 15 2 17 8,5 66
7 SSSM Stal Toruń 2 17 1 14 1,5 15 0 0 4,5 46

Klasyfikacja generalna PPPK 2019r.
lp Klub Runda
2
Rybnik
Pkt meczowe Runda
3
Wawrow
Pkt meczowe Runda
4
Toruń
Pkt meczowe  Runda
5
Gdańsk
Pkt meczowe Runda
6
Częstochowa
Pkt meczowe suma meczowych suma biegowych
1 MKMŻ RYBKI RYBNIK 26 6 30 6 28 6 29 6 29 6 30 142
2 GKŻ WYBRZEŻE Gdańsk 23 5 22 5 21 4 22 5 17 3,5 22,5 105
3 JUST FUN GUKS SPEEDWAY WAWRÓW 19 4 17 3,5 22 5 18 4 22 5 21,5 98
4 BOCAR Włokniarz Częstochowa 17 3 16 2 8 0,5 17 3 16 2 10,5 74
5 SSSM Stal Toruń 16 2 13 1 18 2 14 1,5 17 3,5 10 78
6 BTŻ Polonia BYDGOSZCZ 11 0 17 3,5 8 0,5 14 1,5 15 1 6,5 65
7 KS TORUŃ SA 14 1 7 0 20 3 11 0 10 0 4 62